Červen 2011

Miss horse 2011 - Vyhodnocení

30. června 2011 v 17:13 | Lee |  Miss horse 2011

A je to tady.... Máme pro vás připravené výsledky soutěže Miss horse 2011... !!!
Když soutěž začínala, vybrala jsem 6 nejkrásnějších plemen a díky vašim hlasům se jejich počet zmenšoval a do této chíle jste mohli hlasovat ve velkém finále... Fotka vítěze bude umístěna v menu a bude to "tvář" blogu... A vy, všichni co jste hlasovali ( respektive ti, co se mi svým hlasem "pochlubili" do komentářů ) tady budete mít odkaz svého blogu.. Tak a teď přišla ta osudná chvíle všech soutěžících.. Je tady vyhlášení:

Miss horse 2011 - Finále

29. června 2011 v 13:53 | Lee |  Miss horse 2011

Ahojky... Vítám vás u posledního dílu Miss Horse 2011..!!! Pro některé je to možná velká úleva, protože posledních X článků jsem nepsala na jiné téma než toto.. A teď je na vás, aby jste rozhodli o vítězi... První nás ale musí opustit někdo z minulého kola a to dnes bude.........................................................................koník č.4 HAFLING !!! Pro některé je to asi překvapení, protožze od začátku jste mu posílali nejvíc hlasů... Je nám líto :( Takže tady už je to slibované FINÁLE !!!:

Miss horse 2011 - 3.kolo

26. června 2011 v 18:09 | Lee |  Miss horse 2011

Ahojky :) Vítejte u třetího kola soutěže Miss horse 2011... Než ale začne, musíme vyřadit někoho z minulého kola... A vypadává..................... koník č.3 - Andaluský kůň.. Je nám líto :/ Ale i tak bych vám chtěla poděkovat za to, že jste poslalitolik hlasů, nejmíň trojnásob toho, co v prvním kole.. :)) Moc si toho vážíme ♥ A teď už to třetí kolo !!! Hlasujte, vypadne jeden kůň a pak bude velké finále...

Miss horse 2011 - 2.kolo

24. června 2011 v 14:23 | Lee |  Miss horse 2011
Ahojky :) Vítám vás u 2.kola soutěže o miss horse tohoto blogu !! Jenomže ještě než začne, musíme vyřadit dva koně z minulého kola.. V anketě jste rozhdli o tom, že z tohoto kola vypadává............................ Koník č.1 - Quarter horse a Koník č.2 - Paint horse.. Je nám líto.. :( V tomto kole vypadne jeden koník, takže hlasujte pro nejlepšího :)) Tady už je druhé kolo !!!

Miss horse 2011 - 1.kolo

21. června 2011 v 6:00 | Lee |  Miss horse 2011

Ahojky.. !! Je tady první kolo soutěže Mis horse 2011.. Pro připomenutí si přečetěte článek TADY a i když už jste to četli, raději si to přečtěte, protožei já už jsem za tu dobu zapomněla o co tu vůbec půjde.. V tomto kole vypadnou dva koníci a tím pádem budou pokračovat už jen čtyři...Tak, vrhneme se na to.. A nezapomeňte o každém hlasu napsat do komentářů... Proč ? Jste si měli přečíst ten můj odkaz :D ♥ Více v C.Č.:

Prosím o hlasy... :)

20. června 2011 v 18:09 | Lee
Já vím, já vím.. těchdle blbostí přidávám poslední dobou nad hlavu... A je mi to líto, ale teď bych opravdu potřebovala vaši pomoc... Má kamarádka se přihlásila do jedné soutěže a teď je ve finále a potřebuje vaši pomoc, protože podle mě si vyhrát zaslouží... Soutež se nachází TADY... Pokud budete tak hodní a rozhodnete se hlasovat pro ni, tak POZOR !!! Nehlasuje se v anketě, ale pokud jí chcete dát hlas, musíte do komentářů napsat její jméno ( v soutěži pod přezdívkou Werulííí ) Ona je totiž opravdu úžasný člověk a s blogem mi vážně moc pomohla, dělala mi oddělovače atd. Ani nechtěla, abych uváděla zdroj, že grafiku pro mě nedělala kvůli toho, aby si zlepšila návštevnost... A proto, pokud nemáte rádi mně, tak si to pořádně rozmyslete, protože ten hlas je pro NI.... Pro tu úžasnou osůbku ♥ Děkuji moc za sebe i za ni za všechny hlasy..♥ A nezapomeňte... PRO WERULÍÍÍ !!! :P ♥


"Třídění" našich Sbéé ♥

18. června 2011 v 15:09 | Lee |  Aktuálně
Ahojky :) Milé SB, snad se na mně někteří nebudete zlobit, ale mám tady třídění SBééček... Nebudeme nějak monstrózně mazat, spíše vám řekneme své názory na jednotlivé SB a pár z vás si vymažeme... Minule mi jedna osoba vyčítala, že je to ve skutečnosti blog Sandry a já jsou to její SB ale ona vám kliďo pí'ďo potvrdí, že jsem si je vzala na starost.. Ale aby se to nestalo znova, tentokrát hodnotíme spolu... Vezmeme to podle abecedy, tak ať si někdo nemyslí, že když je na konci, tak je pro nás nejhorší.. :)
Tak se koukněte jak jste dopadly:

z5 z výletu :)

17. června 2011 v 19:33 | Lee
Tak, jsem tady :) Kdo by nevěděl, byla jsem na dvoudenním výletě se školou a hnedka vám povím jak bylo:
Včera ( ve čtvrtek ) jsme měli sraz v 5:00 na nádraží a tak v 9:00 jsme byli v Praze.. Po příjezdu jsme šli na Václavák a pak n a Karlům most.. Bylo tam celkem dost lidí, se divím že se ten most nezřítil :D Byli tam takoví ti malíři, co si tam sedneš, nebo dáš svoji fotku a oni tě na počkání namalujou.. Ale stálo to šílené prachy a navíc nebyl čas... Potom jsme různě chodili po Praze, byli jsme na trzích, kde jsem si koupila všelijaké blbosti, protože moje úúžasná maminka mi dala tisícovku na útratu.. Takže teď mám doma plno úplnej zbytečností.... Ani nevím co všechno jsem si koupila.. Prostě všechno co se mi jen trošku líbilo jsem brala.. Ale vím , že mám takovej krásnej přívěsek na klíčenku s hlavou koně, potom řetízek s podkovou a propisku s koníkem :D No jo závislák na koních :D Ještě jsem sestře koupila takový dětský náramek s pestrobarevnýma obrázkama ze dřeva a mamce keramického sloníka :D Asi v sedm večer jsme šli do celkem pěkného hotelu, tam jsme přespali a ráno jsme jeli metrem do akvaparku Aqua palace Praha... Bylo to totálně úžasný.. Tolik tobogánů a různých jiných bazénů a skluzavek.. Pak jsme s mokrýma hlavama šli na nádraží a v sedm jsme byli doma :) No jo.. bombastickej válet :)) A kde jste na výletě byli vy ?

P.S.: Tohle je ten akvapark kdyby to nebylo jasný :D
A na tom posledním obrázku - ty koule jsem taky vyzkoušela :D Doporučuju :D Je to prdel, aled je těžk´ý tam vůbec vydržet stát, natož běhat.. Ale vypadá to vtipně a je to sranda.. S Lůůc jsme do sebe furt vráželi :DDnešek - takový nenormální :)

14. června 2011 v 16:33 | Lee |  Já a koně :)
Ahojky.. Jakpak se máte ? V některém z minulých článků jsem psala o kamarádce Niki, jak skončila v nemocnici, takže mám dobrou zprávu, že už je z nemocnice venku... Ale do školy ani ke koním ještě nemůže a ještě týden nebo dva moct nebude.. Ale i tak jsem dneska po škole ke koním šla protože vždycky tam je nějaká "kámoška" nebo prostě holka která jezdí... Jezdila jsem na Stixi a trénovali jsme parkurek, potom jsem vodila koně na pastvu.... No, vlastně nic zvláštního, takže ani nevím proč to tu říkám.. Každopádně ve čtvrtek jedeme na výlet a budeme tam přes noc až do pátku.. Takže ve čtvrtek tady nebudu, možná ráno, jestli vstanu dří a v pátek až večer, takže předem se omlouvám za budoucí neakitivitu.... ( ježiš to zní divně :D ) Jedeme do Prahy, tam budeme různě chodit po městě a navštěvovat památky, přespíme v hotelu a další den pokračujem... Mamka mi s sebou dala tisícovku na útratu takže prííma !! :D Už se těším, bude sranda, zvlášť s naí třídou. Jen je škoda že nejede Niki, ale aspoň že Lucka jo.. No já půjdu.. musím se na zítřek učit, protože píšem z Geologie... grrrr.. !!Nová taktika obíhání ? :)

12. června 2011 v 17:38 | Lee |  Aktuálně
Ahojte všetci, už z názvu vyplýpá o čem bude tenhle článek.. Ano další nuďárna z mé sbírky nuďáren.. Ale ať to máme rychle za sebou.. SBénka, nastražte uši: Rohlodla jsem se zvolit novou taktiku obíhání ( teda spíše komentování článků na vašich blozích )... Bude to jednoduché.. Od teďka se budud řídit heslem: "Tak jak vy, tak i já".. Protože podle mě je docela nefér když na blog chodím stejně často každému, když někdo vleze na náš blog jednou za týden, a pomalu si ještě ani nedá tu práci okomentovat jediný článek a někdo chodí na můj blog každý den a komentuje téměř každý článek... Takže se nezlob, jestli se na tvém blogu tři měsíce neukážu, ale pro bych měla na ten tvůj chodit já, když ty na ten náš úplně kašleš ? :) Jinak, vy moje věrné SBéénka.. jaký na to máte názor ?

Kreslení koně - vážně nádherné !!!

12. června 2011 v 9:24 | Lee |  Videa

Vážně skvělé, vidťe ? Nechápu, jak někdo dokáže takhle kreslit... ♥

Kusovka - 0.6

11. června 2011 v 16:00 | Lee |  Galerie
Další moc pěkná kusovka :) Akep řijde mi že ten koník je moc tmavý, ale kdyby to bylo jinak, už by to nebylo tak pěnké.. ♥ Jak se líbí vám ?

Panebože, to je zlej sen !!! :(

11. června 2011 v 8:51 | Lee |  Já a koně :)
Stala se hrozná věc... Opravdu strašná a já jsem z toho doteď úplně vyděšená... Mno, povím vám co se stalo:
Včera jsem nemohla jít ke koním, protože jsme měli delší vyučování a já dostala kouli z Chemie a tak jsem se musela učit.. Nakonec mi mamka dovolila, abych se šla ještě večer ke koním aspoň podívat... Jenomže to co se tam odehrálo bylo vážně strašné... Už když jsem vstupovala hlavní bránou ke koním, cítila jsem, že je něco špatně.. A když jsem došla za roh, byla tam.......... SANITKA !!! Úplně jsem ztratila rozum, už jsem si představovala co všechno se mohla stát a běžela jsem s sanitce.. Tam stála Marci, holky ze stáje a dva záchranáři..... a na lehátku v sanitce.. ležela........ NIKČA !!!!! ( kdo by nevěděl, je to moje nejlepší kamarádka ) Tekla jí krev z nosu a byla v bezvědomí.. V tu chvíli to bylo jak v nějakém filmu... Během několika desítek sekund se santika vyřítila na hlavní silnici a spustila houkačku... Já byla úplně mimo... Úplně se mi podlomily nohy a já si sedla na zem a začala brečet.. Pak už ani nevím co všechno bylo... Marci mi řekla, že Niki jezdila na Nancy a trénovala skoky a spadla hlavou na kovový stojan... Naštěstí měla helmu, a záchranáři říkali, že kdyby ji neměla, tak by mohla umřít !!! Teď má lehčí otřes mozku a je v nemocnici, přinejlepším ji v pondělí pustí z nemocnice... Jsem ale ráda, že se Nancy nic nestalo a Nikča má jen otřes mozku a vůbec ještě žije.. Víte, vy to tak možná neprožíváte, ale pro mě je to vážně šok, protože Niki je vážnně dobrá jezdkyně, ale i mistr se někdy utne... Uff.. Marci mi před chvilkou psala, že se za ní můžem jít společně kouknout do nemocnice, takže dneska odpoledne tu nebudu, protože si asi ještě skočím ke koním...
Každopádně tímto článkem nechci nikoho od koní odradit, protože tohle se bohužel stává, ale většinou to není chyba koně..
P.S.: Teno článek už jsem pslala včera, ale nestihlajsem ho dopsat a chtěla ho dát do rozepsaných, jenomže jsem ho omylem zveřejnila, takže promiňte že jsem vás napínala :)

Kusovka - 0.5

10. června 2011 v 14:41 | Lee |  Galerie
BLUE JEANS, MISS HORSE BACK RIDING.
Prostě Bombastickááá ♥ To je ten nejhezčí kůň, jaké ho jsem kdy viděla.. :* ♥ Málem jsem přestala dýchat, když jsem tohle viděla... Ani slovy se nedá vyjádřit krása té kusovky, natož toho koně.. ♥ ♥ ♥ Dle mého názoru...

Arabian Horses...

9. června 2011 v 14:37 | Lee |  Videa

Zase po dlouhé době přidávám nějaké video.. :) Jenže tohle je vážně nádherné a vyjmečně.. Pro všechny milovníky koní a především arabů doporučuji shlédnout.. ♥

V zajetí osudu - 4.část

7. června 2011 v 15:29 | Lee

V zajetí osudu - 4.díl


Miss horse 2011

6. června 2011 v 16:51 | Lee |  Miss horse 2011
Co to vlastně bude ?
Né úplně typická soutěž, kde se můžete vy přihlásit a kde vy vyhrajete ceny... Na začátku vás seznámím s šesticí fotografií různých koní a vy budete hlasovat v anketě, kdo má postoupit do dalšího kola....
V každém kole se bude počet soutěžích zmenšovat až zbydou poslední dva koně a mezi těmi bude velké finále...
Co z toho budu mít, když budu hlasovat ?
Možná si říkate: "Proč bych měla hlasovat, když z toho nic mít nebudu ?"... Jenže kdyby si to tak řekli všichni, ani si nemusím dávat práci s tím, toto vytvořit.... Proto vždycky když dáte někomu hlas, tak o tom napište do komentářů a já na konci soutěže uvedu weby všech, kteří hlasovali.... Takže čím víc budete hlasovat, tím větší je šance na výhru..
A co bude s vítězem ?
Vítěž, případně vítezka bude mít svou fotku po nějakou dobu ( asi měsíc, ještě nevím.. ) v našem menu a bude to hlavní tvář blogu, takže bude třebas na klikačce a tak...


Kusovka - 0.4

5. června 2011 v 19:12 | Lee |  Galerie
Moc pěkná, viďte ? ♥ Ale přijde mi taková moc smutná.. :(

Darling pets se ruší !!!

5. června 2011 v 14:24 | Lee |  Aktuálně
Hotovo vyřízeno... Soutěž Darling Pets je zrušena.. :( I když je mi to líto, musím skončit.. A důvod ? Ehm.. přihlásily se tři soutěžící... ale co už... asi bych měla sehnat pro náš blog vyšší návštevnost :D Ale myslím že se máte ještě na co těšit, chystám jinou soutěž a celkovou nálož nových věcí na léto... Jsem ráda že tu můžu být.. A ještě jednou se omlouvám soutěžícím, že soutěž se nekoná.. :( Ale život je krutý.. :D ♥